Intense growth HUB

Podcasti soovitused meie ägedatelt klientidelt

Küsisime oma ägedatelt klientidelt põnevate Podcastide soovitusi, mis neid nii era- kui ärielus on kõnetanud. 

Nike’i Baltikumi turundusjuht Paula Viidu armastab kuulata Modern Love podcasti. See podcast sai alguse New York Times’i veerust, kuhu lugejad saatsid lühiesseesid armastusest enda elus. Lood räägivad nii platoonilisest, romantilisest, perekondlikust ja kõik võimalikest muudest armastuse vormidest. Mulle väga meeldib neid kuulata, sest need on ausad ja puudutavad lood inimsuhetest, mis inspireerivad, pakuvad meelelahutust ja olenevalt loost ajavad kas naerma või pisara silmast välja. 

Maxima digiturundusjuht Dagne Aeg soovitab aga kuulata The Digital Marketing Podcasti, kus on meeletu arv erinevaid teemasid turundusest ehk see on suurepärane koht, kust saada vastused igale küsimusele. Lisaks on põnev ka Design Friday.Mobi Lab üritustesari, kus kohtuvad digi-nomaadid ja teenusedisainerid. See pole küll podcast, kuid annab tõeliselt inspireeriva ning mitmekülgse ülevaate sellest, kui palju on teenusedisain erinevates valdkondades äriedu saladuseks!

Loomulikult käis läbi ka Diary of a CEO, mis oli ka Intense’i tiimi vaieldamatu lemmik. Euronicsi turunduse projektijuhi Kelly Tammisti sõnul on seda põnev kuulata just seetõttu, et külalised on alati tipptasemel. Podcast on erakordselt aus ja annab võimaluse piiluda võimsate edulugude võludesse ja valudesse.
Millised on Sinu lemmikud Podcastid?