Intense growth HUB

MEEDIA JA KOMMUNIKATSIOON

Edukad Omnikanali strateegiad ja kampaaniad

Loome Sinu ettevõtte vajadustele vastava Omnichannel strateegia ning viime läbi kasvule ning kasumlikkusele orienteeritud kampaaniad. Sidudes füüsilised müügikohad virtuaalse turuga, juhime kliendi ostuteekonda ning kõnetame neid nii digitaalsete kui ka füüsiliste kommunikatsiooniformaatide abil.

DIGITAALSE REKLAAMI strateegiad, planeerimine ja teostus

Otsingureklaamid

Google Search otsingureklaamid mille puhul tekstireklaamid kuvatakse vastena sisestatud märksõnale Google’i orgaaniliste otsingutulemuste kohal on kuluefektiivne lahendus ettevõtetele, kes soovivad oma kliendibaasi suurendada.
Google otsingumootor on hetkel suurim infovaramu, kuhu inimesed on harjunud pöörduma, kui on uusi oste planeerimas.
Pidev kohalolek oma brändi ja toote- või teenusevalikuga sellel teekonnal aitab otsija ostjaks konverteerida.
Aitame Sul tulemusrikkalt reklaamida oma tooteid ja teenuseid Google’i otsingus ning kasvatada seeläbi potentsiaalsete klientide huvi ja müügitulemusi.

Google Display reklaamid

Google’i visuaalseid reklaame (bänner, video) on võimalik kuvada rohkem kui 2 miljonil erineval Google Display Network’i (GDN) kuuluval veebilehel. See on suurepärane kanal erinevate sihtrühmadeni jõudmiseks. Tänu veebikäitumisele optimeeritud algoritmidele suudab Google tuvastada kõige suurema huviga sihtrühmad.
Aitame Sul tulemusrikkalt reklaamida oma tooteid ja teenuseid kõigil Google’i pindadel ja formaatidel (nende seas ka Discover Page, Gmail ja YouTube) ning kasvatada seeläbi klientide huvi ja müügitulemusi.
Intense growth HUB on Google Premier Partner.

Sotsiaalmeedia reklaamid/SoMe

Reklaam sotsiaalmeedias  kombineerib olemasolevaid digitaalse sihtimise võimalusi (geotargeting, käitumuslik sihtimine, sotsiaalsed-psühholoogilised profiilid jne), et tuvastada kõige suurema tõenäosusega toodetest huvitatud sihtrühmi ning kuvada reklaame just neile. Sotsiaalmeedia keskkondade iseloom võimaldab kasvatada tuntust just brändile olulistes sihtrühmades, jõuda huvitatud auditooriumini ning kasvatada klientide lojaalsust. Aitame Sul reklaamida oma tooteid ja teenuseid populaarsetes sotsiaalmeediaportaalides (sh Facebook, Instagram, Vkontakte ja Odnoklassniki) ning jõuda ostuhuviliste sihtrühmadeni.

Otsingumootorid/SEO

SEO (Search Engine Optimization) ehk otsingumootoritele optimeerimine on veebilehe nähtavuse suurendamine Google (aga ka Yandex, Bing) otsingutulemustes. Kui kasutaja otsib teda huvitava toote/teenuse märksõna, siis optimeeritud lehte näidatakse otsingutulemuste seas eespool. Hästi teostatud SEO tegevused parandavad märgatavalt su kodulehe kasutajakogemust ning kasvatavad seeläbi kodulehe tulemusi orgaaniliste otsingutulemuste seas.
Aitame Sul tuvastada kodulehe kitsaskohad ning teostame vajalikud parandused, et su koduleht saaks tulla otsingutulemustes paremini esile.

Analüütika, mõõdistamine ja raporteerimine

Meediakampaaniate kogutulemuslikkuse hindamisel tuleb arvestada mitmete teguritega.
Aitame Sul mõõta kampaaniate resultaati nii otseselt mõõdetavate tulemustena (müük, katvus, kodulehe liikluse kasv) kui ka kaudsete faktorite (maine, turuosa, kodulehe liikluse kvaliteet) abil.

TRADITSIOONILISE MEEDIA strateegiad, planeerimine ja ost

Raadioreklaam

Aitame Sul läbi viia edukaid raadioreklaami kampaaniaid. Planeerimine ning ostame raadioreklaami tavaeetris (sh siseraadiod keskustes) ning raadiomänge ja saadete sponsorlusi. Samuti loome just Sinu kampaaniaeesmärgile vastavaid raadio erilahendusi ning pakume raadioklippide tootmist.

Telereklaam

Aitame Sul läbi viia edukaid telereklaami kampaaniaid. Planeerime ning ostame TV meediat, saadete sponsorlusi ja promobug’e. Leiame Sinu äri reklaamimiseks parimad erilahendused erinevates teleprojektides.

Välimeedia

Aitame Sul läbi viia edukaid välireklaami kampaaniaid. Valime välja ning planeerime kampaania sihtrühma liikumispiirkondades erinevad staatilised ja digitaalsed pinnad välimeedias ning kaubanduskeskustes. Aitame luua ja toota Sinu klienti kõnetava erilahenduse välimeediasse.

Printreklaam

Aitame Sul läbi viia edukaid printreklaami kampaaniaid ajalehtedes, ajakirjades ning läbi otsepostituse. Aitame luua ja toota Sinu äri reklaamimiseks parimad printreklaami erilahendused.

Edugarantiiga kasvustrateegiate loomine ja elluviimine. Ärimudeli, protsesside ja väärtusahela optimeerimine.

Kaardistamine ja interaktiivne ärianalüütika, dashboard’id. Klienditeekonna kaardistamine, analüüs ja optimeerimine.