Intense growth HUB

Tere, edukas ärijuht!

Organisatsiooni hinnatakse selle järgi, kui kiiresti ta kasvab ja kuidas oskab luua lisaväärtust. Edukuse määrab nii ettevõtte enda kui ka seda edasiviivate inimeste areng.

Kutsume Sind ettevõtete kasvukeskusesse Intense growth HUB. Meie missioon on aidata ettevõtetel kasvada, optimeerida ja luua hästitöötavaid meeskondi.

Organisatsioonide ja nende klientide vajadused muutuvad väga kiiresti. Kasvu jaoks peab äri vaatama senisest uuema ja terviklikuma pilguga. Intense growth HUB kasvukeskus on ühendanud nii omnikanali vaate, iRetaili mõõte, meedia- ja turundustoe kui ka kogu äri hõlmava 360-kraadise kiiresti kohaneva mõttemaailma. Oleme esindatud kõikjal Baltikumis ja meil on palju partnerettevõtteid, kellega koostöös garanteerime teie äri kasvamise.

Intense growth HUBi eesmärk on aidata luua kiire kasvu strateegiaid ning andmepõhist juhtimist. Pakume tõhusaid lahendusi agiilsete meeskondade loomiseks ja uute võimaluste väljaselgitamiseks. See, mis meid eile edasi viis, on tänaseks tavapärane ning homseks on uut hingamist vaja!

Intense growth HUB on sündinud kolme suurepärase tegija koostöös, kes on kokku tulnud selleks, et oma oskuste ja kogemustega panna alus täiesti uuele ärikontseptsioonile, mis keskendub Sinu äri kasvatamisele.

Liis Oper on tugev strateeg ja juht, kes on üle 23 aasta töötanud meediaagentuuris Creative Media Service ja kasvanud meediaplaneerijast ettevõtte juhiks. Liis on nagu tugev tamm, kes ühendab kollektiivi tervikuks, seistes kahe jalaga maa peal, nägu alati päikese poole.

Marit Finnie on töötanud eri kaubamärkide ja meeskondadega jaekaubandusest  tehnoloogiamaailmani – nii Baltikumis, Euroopas, Aasias kui ka Ameerikas. Tal on juhtimiskogemusi turundus- ja start-up-firmadest. Mariti silma paneb särama võimalus aidata ettevõtetel meie kiires ja muutuvas digimaailmas jätkusuutlikult kasvada. Ta loob parimad kasvumudelid ja korraldab start-up-maailmale omase kohanemisvõimelise juhtimise. Pole vahet, kas tegemist on juba pikalt turul olnud ettevõttega, mis vajab teist vaatenurka ja uut energiat, või täiesti uue organisatsiooniga, kes alles plaanib turule minna.

Kristel Kivipalu on 13 aastat tegelenud ettevõtete ärivajaduste väljaselgitamisega ja neile parimate võimalike lahenduste väljatöötamisega. Tänu oma kogemusele teab ta, mida tuleb teha selleks, et kampaaniad oleks edukad ja ettevõtted kõnetaksid lõpptarbijat. Nende aastate jooksul on Kristel juhtinud Fox International Channels Baltikumi telekanalite, AS Postimees Grupi printmeedia ja Postimees Grupi raadiokanalite reklaamimüüki. Kristel saab innustust õnnelikest ja rahul klientidest ning üheskoos lahendusteni jõudmisest. Sinu äri õitsedes saame ka meie end õnnelikuna tunda!

Kui Sul tekkis küsimusi või tahad lähemalt kuulda meie tegemistest, võta julgesti ühendust ja lepime kohtumine kokku! Esimene konsultatsioon on tasuta!